piątek, 1 sierpnia 2014

Yerba mate w Lublinie!Dla wszystkich pijących i chcących zacząć przygodę z yerba mate będziemy na naszym blogu umieszczać niezwykle cenne wskazówki, informacje oraz kupony rabatowe na wybrane rodzaje yerby.  Jako sklep z Lublina możemy się pochwalić prawdopodobnie największym wyborem yerba mate w tym mieście. 
Zaczniemy od tego jakie substancje aktywne posiada yerba i jak one działają na nasz organizm. Pierwszy wpis już wkrótce.

3 komentarze:

 1. bardzo proszę o dzielenie się informacjami na temat yerby, bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania, dodam tylko, że jestem zapalonym yerbiarzem i bardzo sobie chwalę ten napój!

  OdpowiedzUsuń
 2. czy yerba ma właściwości odchudzające bo słyszałam, że tak? jaką yerbę polecasz na utratę kilogramów?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma znaczenia jaką yerbę wybierzesz, wszystkie yerby mają właściwości odchudzające, ważne jest aby Ci smakowała. Oczywiście są yerby „dedykowane” na odchudzanie, zawierają one dodatkowe zioła np. liść boldo, który poprawia przemianę materii, reguluje pracę jelit czy miętę wzmacniającą trawienie. Np. CBS'e SILUETA zawiera zioła takie jak mięta, dzika róża, koper włoski, cedron czy boldo, oczywiście wzmocnią one działanie odchudzające samego ostrokrzewu paragwajskiego.
  Yerba wpływa na obniżenie apetytu, nie jedną dietę przerobiła, ale dopiero przy ostatniej wprowadziłam tą herbatkę jako stały element diety. Efekt jest taki, iż na diecie już nie jestem a waga się utrzymuje. Mam swoją ulubioną yerbę, jest to Campesino z Catuavą, opowiem o niej więcej w następnym artykule.

  OdpowiedzUsuń