czwartek, 1 października 2015

Jaki preparat kupić, by poradzić sobie z wrzodami? Proponujemy Ventrol!

Na ból brzucha uskarżał się chyba każdy z nas, chociaż raz w życiu. Z pewnością szybko minął, po zastosowaniu odpowiednich preparatów, ponieważ najprawdopodobniej był spowodowany zbyt ciężkostrawnym posiłkiem. Lecz co zrobić, gdy towarzyszy nam coraz częściej, do tego dołączają nudności, wymioty oraz zaparcia?
Jeżeli zauważasz u siebie takie objawy, należy udać się do lekarza, który zleci odpowiednie badania, aby odkryć przyczynę Twoich dolegliwości. Wymienione powyżej objawy bardzo często są oznaką wrzodów żołądka lub dwunastnicy.

Należy działać szybko, ponieważ nieleczone wrzody mogą doprowadzić do krwotoków a w skrajnych wypadkach być przyczyną nowotworów.
Jakie są przyczyny powstawania wrzodów?
Przyczyn powstawania tych przykrych dolegliwości jest wiele. Jeżeli skumulują się, wystąpienie tego schorzenia jest niemal pewne. Najbardziej zagrożeni wrzodami są nałogowi palacze oraz sympatycy mocnej kawy, herbaty oraz alkoholi. Nadużywanie leków przeciwbólowych jest również jednym z przyczyn powstawania tej dolegliwości.
Czynniki psychiczne też nie są obojętne przy pojawianiu się schorzeń układu trawiennego ( i nie tylko). Życie w długotrwałym napięciu emocjonalnym, stresie oraz tłumienie w sobie negatywnych emocji jest częstym czynnikiem prowadzącym do powstawania wrzodów żołądka i dwunastnicy. Jak to możliwe, ze stres może być źródłem wrzodów?
Podczas, gdy napięcie emocjonalne jest wysokie, układ pokarmowy reaguje na stan psychiczny, co skutkuje podwyższonym wydzielaniem soku żołądkowego, który jest silnym kwasem. Gdy stan ten traw długo, wtedy kwas żołądkowy silnie podrażnia ściany żołądka oraz dwunastnicy sprawiając, że pojawiają się na nich nadżerki, czyli ubytki w błonie komórkowej.
Odsłonięte głębsze warstwy nabłonka narażone na działanie silnie żrącego kwasu solnego przekształcają się w trudno gojące się i sprawiające silny ból rany.

Jednak sam stres nie jest jedyną przyczyną powstawania tej poważnej dolegliwości. Badania naukowe potwierdziły, że u ok. 80% ludzi w żołądku występują bakterie, które mogą być współodpowiedzialne za powstawanie bolesnych nadżerek. Trudno uwierzyć, że w środowisku, gdzie dominuje żrący kwas może przetrwać jakaś forma życia, ale tak jest naprawdę.
Potwierdziły to badania laboratoryjne. Bakterie Helicobacter pylori są w stanie żyć nawet w tak niekorzystnych warunkach. Wykształciły bowiem mechanizm, który pozwala im na zmianę pH na korzystne dla siebie środowiska w którym aktualnie przebywają. Bakterie te wydzielają duże ilości ureazy – enzymu, który zobojętnia kwas żołądkowy i pozwala im na przyklejenie się do ściany żołądka lub dwunastnicy. Tam wywołują stan zapalny i osłabiają ściany żołądka. Jeżeli do tego przez długi czas utrzymuje się wysoki poziom kwasów żołądkowych, takie osłabione miejsce szybko przekształci się w bolący wrzód.
Jeżeli zatem odczuwasz częste bóle brzucha, (np. w nocy lub nad ranem – charakterystyczny ból przypominający głód), brak apetytu, mdłości i często cierpisz na zaparcia, jak najszybciej zgłoś się do lekarza. On znajdzie przyczynę twoich kłopotów i zaleci właściwą terapię.
Jak w naturalny sposób wspomóc leczenie?
W walce o swoje zdrowie możesz (i powinieneś!) aktywnie uczestniczyć. Zmagając się z wrzodami musisz ściśle przestrzegać diety, którą zaleci lekarz. Twoim sprzymierzeńcem będzie też herbatka rumiankowa, która ukoi zbolałe ściany żołądka. Najczęściej w leczeniu stosuje się terapię trzema rodzajami antybiotyków, które mają na celu pokonać bakterie Helicobacter pylori.
Całkowite usunięcie tej bakterii z przewodu pokarmowego zmniejszy aż o połowę ryzyko nawrotu dolegliwości.
Stosując odpowiednią dietę oraz lekarstwa przepisane przez lekarza dążysz do wyeliminowania wrzodów. Istnieje jednak naturalny preparat, który może być dla Ciebie cenną pomocą.
Ventrol – panaceum na wrzody?
Być może już kiedyś słyszałeś tę nazwę. Środek ten jest od lat stosowany z sukcesem przez osoby, pragnące całkowitego wyleczenia z wrzodów.
Jest w 100% naturalny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Ventrol to połączenie dwóch olejów: lnianego oraz z rokitnika, wzbogacony witaminami A oraz E. Jak to działa?
Nie dość, że szybko to i skutecznie. Olej lniany jest od wieków znany ze swoich właściwości wspierających prawidłową pracę żołądka, dwunastnicy oraz jelit. Zaś olej z rokitnika ma silne właściwości regeneracyjne – wspiera procesy odnowy błony śluzowej żołądka oraz dwunastnicy. Posiada funkcje nawilżające.
Witamina A jest niezbędna w utrzymaniu właściwego stanu skóry oraz błon śluzowych w całym ciele. Dodatkowo wspiera układ immunologiczny w walce z różnorakimi bakteriami chorobotwórczymi.
Zaś witamina E stanowi ważną broń w walce ze stresem oksydacyjnym w każdej komórce naszego ciała. Witaminą tą często wzbogacane są kremy przeciwzmarszczkowe, ponieważ opóźnia ona procesy starzenia.
Stosując Ventrol uzupełnisz w organizmie braki kwasów omega 3 oraz omega 6 – ponieważ środek ten zawiera ich dużą ilość. Zalecana dawka to 1 łyżka stołowa 1 raz dziennie w czasie posiłku.

Preparat ten pomógł już wielu osobom, spróbuj i Ty! - możesz go kupić w naszej zielarni !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz